Zážitky se severskými psyAkce pro skupiny 

Pro početnější skupiny jsme schopni zajistit poměrně rozmanitý program. Účastníky nejprve seznámíme se severskými plemeny, stručně jim sdělíme něco z historie mushingu a po lehkém proškolení, jak se ke psům chovat, je vpustíme mezi ně. Dále máme připravené soutěže
 s musherskou tématikou (např. lidské spřežení). Program zakončujeme ukázkou zápřahu a případným svezením části nebo všech účastníků.

Tyto akce jsou vhodné pro větší skupiny lidí, např. Letní tábory s dětmi, školní akce. Ale jsme schopni být i součástí teambuildingů pro firmy.

Pro jednotlivce

Většinou program začíná (záleží jakou variantu jste si vybrali) seznámením se se psy, s jejich historií a náturou. Dále se účastník naučí připravit spřežení k výkonu (od napájení po samotné zapřahání psů). Poté, podle zvolené varianty programu Číst dále, se účastník vydává na trať. Po ukončení jízdy se opět postaráme především o psy a po rozdání odměn, program končí. Po celou dobu programu je možnost se na cokoliv ptát, aby jste odjížděli plni nejen zážitků a zkušeností, ale také plni vědomostí.